Degut a l’afectació de la COVID-19 el local de l'entitat romandrà tancat.

Qualsevol qüestió serà gestionada per correu electrònic:

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.    Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.    Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.    Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

Campaments d'Estiu SIJ

La Secció Infantil i Juvenil està preparant amb il·lusió el campament d'estiu d'enguany, malgrat que caldrà estar atents a l'evolució de la situació sanitària, per poder confirmar que es farà.

La previsió es fer-los del 12 al 26 de juliol al Pallars Sobirà, en un terreny situat entre els poblets d'Araós, Besan i Ainet de Besan.

Inscripcions obertes. Contacte: Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

CLASIFICACIÓNS R38

GUANYADORS ABSOLUTS

1. 4h24:30 Xavier Espiña Martínez (C.E,. Guissonenc-Blue Motors)

2. 4h26:31 Josep M. Pijuan Pardell (Borges Trail-AAEET)  

3. 4h43:24 Jordi Marco Sauquet (Blue Motors Ponts)

GUANYADORES ABSOLUTES

1. 5h30:45 Montse Bacardit Peñarroya (Club Excursionista Aran)

2. 5h31:55 Lola Brusau Alós (Club Excursionista UEC Anoia)

3. 5h34:58 Silvia Puigarnau Coma (Centre Excursionista Guissonenc)

XAVIER ESPIÑA I MONTSE BACARDIT, GUANYADORS ABSOLUTS DE LA R38

CATEGORIA MASTER / HOMES

1. 5h38:01 Jordi vallés Domingo (Centre Excursionista Queralt)

2. 6h35:22 Agusti Victor Castan (Club Triatló Lleida)

3. 6h37:21 Enric Argelich Torra (AEMDEKP)

 

CATEGORIA SENIORS / HOMES

1. 4:49:28 Gerard Jove Riart (Blue Motors Ponst)

2. 5h01:23 Xavier Solsona Novell (C.U.D.O.S. Artesa de Segre

3. 5h01:57 José González Cobacho (Club Excursionista UEC Anoia

 

CATEGORIA VETERÀ / HOMES

1. 5h27:55 Gilbert Chacon Alba ( Tremp Runners) 

2. 5h22:47 Eduard Fomaguera Baldrich (Club Excursionista UEC Anoia)

3. 6h03:36 Xavi Llohan Roca (tremp Runners)

 

CATEGORIA MÀSTER / DONES

1. 6H23:17 Lucia Caballero marcos (Club Excursionista UEC Anoia)

 

CLASIFICACIONS R23

GUANYADORS ABSOLUTS

1. 2h33:23 Sergi Furió Francisco (Club Esqui La Pobla de Segur)

2. 2h37:31 Xavier Torrecillas Pujol (Casa Rural M. Antonia)

3. 2h37:49 Ferran Bolaño García (U.E.C. de Gràcia)

GUANYADORES ABSOLUTES

1. 3h22:49 Alessia Bertolino (Triatló Penedés Costa Daurada)

2. 3h24:20 Vanessa Grijalba Escalona

3. 3h24:42 Karina Abatedaga Benegas (tremp Runners)

CATEGORIA SUB 23 / HOMES

1. 2h39:57 Roger Sanchez Gomez (C. Esqui la Pobla de Segur)

2. 2h42:45 Diego Del Amo Esteban (La Pedriza de Manzanares)

3. 2h59:26 Pau Robert Torrents (La Lira Vendrellenca (SE) 

CATEGORIA 2UB 23 / DONES

1. 3H27:25 Irene Fuertes Molina (CAI Gran Canaria)

2. 4h19:21 Laura Abaurrea Planas (Agrupació Excursionista "Catalunya)

3. 4h26:35 Caterina Kuzmina

 

PRIMER PALLARÈS

1. 2h33:23 Sergi Furio Francisco (Club Esquí La Pobla de Segur)

PRIMERA PALLARESA

42. 3h24:42 Karina Abatedaga Banegas (Tremp Runners)

 

Altres